Nielegalny taksówkarz aresztowany w Patongu

Patong –

Nielegalny taksówkarz został aresztowany w Patong za używanie prywatnego pojazdu do przewożenia turystów.

Porucznik Suchart Boonrak z policji w Patong powiedział Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jako Pan Pong, lat 44, z Phuket.

Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzuty używania prywatnego pojazdu do przewożenia turystów nielegalną taksówką.

Może ci się spodobać:

Podejmowane są działania prawne przeciwko czterem nielegalnym taksówkarzom w Phuket.

_———-++++++++——–

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.