Prom Seahorse w Sattahip zostanie ponownie otwarty 16 lutego

ZDJĘCIE: fb.theseahorseferryofficial

Sattahip, Chonburi —

Seahorse Ferry, jeden z najbardziej zaufanych operatorów promów w Chonburi, w końcu wraca do pracy, począwszy od przyszłego czwartku, 16 lutego 2023 r.

Firma Seahorse Ferry Co., Ltd. ogłosiła wznowienie cotygodniowego połączenia między Sattahip i Samui, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Więc jeśli planujesz podróż między Samui a Sattahip, koniecznie dodaj Prom z konikiem morskim do Twojego planu podróży. Proszę zapoznać się z poniższym harmonogramem i danymi kontaktowymi dotyczącymi rezerwacji. I kliknij to link za film z promu Seahorse, który nakręcił nasz zespół.

Prom został wcześniej tymczasowo wstrzymany w celu naprawy i konserwacji, aby wszyscy goście byli jak najbardziej bezpieczni podczas podróży.

Ceny mogą się różnić w zależności od różnych czynników więc odwiedź ich stronę na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.