Dwie osoby w autobusie w Phuket zostały ranne po tym, jak bandyta otworzył ogień

Phuket -

Dwie osoby w autobusie na Phuket odniosły obrażenia po tym, jak uzbrojony bandyta otworzył ogień, podczas gdy inni pasażerowie uciekli.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 7:00 rano (10 lutego) dotyczącym autobusu, który jechał drogą Thep Krasattri w Rassada w Kwuan Din Dang. Policja przybyła na miejsce zdarzenia i ze względów bezpieczeństwa zamknęła oba pasy ruchu w promieniu jednego kilometra.

Kierowca autobusu, 42-letni Somyos Buakaew, który nie odniósł obrażeń, powiedział Phuket Express: „Autobus odjechał z dworca autobusowego oddalonego o około kilometr. Autobus jechał do Phatthalung. Dzisiaj było dziewięciu pasażerów.

„Napastnik otworzył ogień, zanim zatrzymałem autobus i usłyszałem kolejny strzał. Mężczyzna i kobieta podróżujący autobusem odnieśli obrażenia. Inni pasażerowie i ja uciekliśmy z autobusu po tym, jak autobus się zatrzymał. Dwie ranne osoby zostały przewiezione do pobliskiego szpitala”. stwierdził Somyos.

Nie jest jasne, czy podejrzany nadal jest w autobusie, chociaż różne doniesienia mówią, że policja negocjuje z osobą zainteresowaną. Teren jest nadal zamknięty.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.