AKTUALIZACJA: Napastnik, który ranił dwie osoby w autobusie Phuket, został znaleziony martwy

Phuket -

Napastnik, który otworzył ogień do podróżującego autobusu w Phuket, raniąc dwie osoby, został znaleziony martwy we wnętrzu autobusu.

Nasza poprzednia historia:

Dwie osoby w autobusie na Phuket odniosły obrażenia po tym, jak uzbrojony bandyta otworzył ogień, podczas gdy inni pasażerowie uciekli.

Teraz aktualizacja:

Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że podejrzany, który był pasażerem autobusu, otworzył ogień z pistoletu do innych pasażerów i został znaleziony martwy w autobusie o godzinie 11:20.

Policja miasta Phuket stwierdziła, że ​​podejrzany zmarł w wyniku samobójstwa. Dwie osoby zostały ranne podczas incydentu i zostały przewiezione do lokalnych szpitali, podczas gdy kierowca i pozostali pasażerowie uciekli.

Policja próbowała negocjować z podejrzanym przez kilka godzin tego ranka, kiedy myśleli, że strzelec wciąż żyje.

Nie wiadomo, kiedy podejrzany zastrzelił się. Policja wrzuciła do autobusu gaz łzawiący, po czym siłą weszła do autobusu i znalazła zmarłego bandytę.

Tożsamość bandyty i motyw szokującego incydentu wciąż nie są znane.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.