TAT prezentuje „Amazing New Chapters” na SATTE w Indiach 2023

KOMUNIKAT PRASOWY:

Ponowne otwarcie Tajlandii na turystykę i ukierunkowanie na sensowne podróżowanie, które jest bardziej zrównoważone i odpowiedzialne, promowane na największych targach turystycznych w Indiach.

Bangkok, 9 lutego 2023 r – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) bierze udział w dorocznych targach South Asia's Travel & Tourism Exchange (SATTE) w New Delhi – zapowiadanych jako największe, obowiązkowe targi turystyczne w Indiach – po raz 14. delegacja ponad 40 dostawców usług turystycznych.

30. edycja targów SATTE 2023 odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2023 r. w India Expo Mart, Greater Noida, Delhi-NCR i oczekuje się, że weźmie w niej udział około 35,000 1,200 uczestników i XNUMX stoisk sprzedawców.

Pan – powiedział Yuthasak Supasorn, gubernator TAT „SATTE 2023 jest kluczowym rynkiem dla TAT i dostawców turystyki tajskiej, na których mogą spotkać się z naszymi zagranicznymi partnerami, aby pokazać pełne ponowne otwarcie Tajlandii na turystykę i promować kierunek królestwa w kierunku wysokiej wartości i zrównoważonej turystyki, w tym naszych fundacji soft power, aby zaoferować znaczące wrażenia z podróży.”

Kluczowym elementem SATTE 2023 dla tajlandzkiej delegacji będą wymiany biznesowe B2B między tajlandzkimi dostawcami turystyki a zagranicznymi nabywcami, aby budować na istniejących relacjach i tworzyć nowe połączenia.

Główną atrakcją obecności Tajlandii na targach SATTE 2023 jest stoisko TAT w Tajlandii. Tajlandię na stoisku promują wspólnie Thai Airways International, THAI Smile Airways, 40 dostawców usług turystycznych – hotele, touroperatorzy, DMC i atrakcje – a także Association of Thai Travel Agents i Phuket Tourist Association.

Pod hasłem „Odwiedź Tajlandię w roku 2023: niesamowite nowe rozdziały”, odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w fascynujących pokazach i warsztatach na temat tworzenia tradycyjnej tajskiej sztuki i rzemiosła z użyciem koralików Nora i tradycyjnego tajskiego potpourri.

Stoisko TAT w Tajlandii zostało oficjalnie otwarte przez JE Panią Pattarat Hongtong, Ambasador Tajlandii w Indiach; pan Yuthasak z TAT; Pan Tanes Petsuwan, Zastępca Dyrektora TAT ds. Marketingu Międzynarodowego – Azja i Południowy Pacyfik; Pani Siriges-A-Nong Trirattanasongpol, TAT New Delhi i pan Thanet Tantipiriyakit, prezes Stowarzyszenia Turystycznego w Phuket.

Ponadto TAT wręczył wyraz uznania naszym partnerskim sojusznikom – N Chirag; Święta odkrywcze; D Pauls; TravelBullz i SAMAARA Holidays, którzy biorą udział w kampanii „Chalo Amazing Thailand” (Go Thailand) oraz za ich nieustanne wsparcie w trudnych czasach.

Wśród działań marketingowych TAT na SATTE 2023 jest promocja turystyki sportowej – zwłaszcza golfa – poprzez podejście „marketingu miasta”. Wzdłuż tej linii Pattaya City ma dedykowane stoisko na wystawie, prezentujące bogactwo możliwości turystyki sportowej popularnego nadmorskiego kurortu, wiele atrakcji i szeroką gamę obiektów biznesowych związanych z turystyką, które razem oferują wiele dla wszystkich segmentów rynku.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić świadomość Pattaya jako miejsca do gry w golfa wśród indyjskich golfistów, TAT i Pattaya City wspólnie zorganizują zajęcia „Golf i ekskluzywny networking” w dniu 10 lutego w Delhi Golf Club w New Delhi.

W 2022 roku Tajlandia odnotowała prawie 1 milion przyjazdów turystów z Indii, co czyni ją drugim co do wielkości źródłem rynków turystycznych w kraju. Oczekuje się, że w 2023 r., napędzana trwającymi działaniami marketingowymi TAT, Tajlandia przyjmie około 1.4 miliona indyjskich turystów z prognozowanych 25 milionów turystów ze wszystkich rynków.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.