AKTUALIZACJA: Francuski konsul w Phuket spotyka się z policją Patong po aresztowaniu francuskich motocyklistów

Patong –

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

Nasza poprzednia historia:

Dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zakłócenia porządku publicznego.

W piątek (10 lutego brth), Szef Konsulatu Urzędu Francuskiego w Phuket spotkał się z Policją Patong i Policją Turystyczną Phuket.

Szef Konsulatu Francuskiego Biura w Phuket otrzymał list z prośbą o współpracę w celu nagłośnienia francuskich turystów odwiedzających Phuket i Tajlandię w celu poinformowania ich o tajskich przepisach ruchu drogowego i posiadaniu wymaganych praw jazdy.

Szef Konsulatu Francuskiego Biura w Phuket poinformuje Ambasadę Francji w Tajlandii o liście i poprosi o lepsze informowanie turystów o zasadach i przepisach dotyczących ruchu drogowego w Tajlandii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.