AKTUALIZACJA: Portfel wrócił do turysty po tym, jak został znaleziony przez dzieci w Rawai

Rawaj –

Portfel został zwrócony turystce po tym, jak dzieci w Rawai znalazły i przekazały portfel funkcjonariuszowi organów ścigania.

Nasza poprzednia historia:

Dzieci w Rawai znalazły portfel turysty, zanim przekazały go funkcjonariuszowi organów ścigania w środę (8 lutego)th).

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express, że dziś (11 lutego) portfel został zwrócony właścicielowi. Turystka złożyła już doniesienie na policję w Patongu, gdy turystka odkryła, że ​​gdzieś wcześniej zgubiła portfel.

Policja sprawdziła dokumenty, które posiadał turysta, które zgadzały się z dokumentami w portfelu.

Aroon nie podał nazwiska i narodowości turysty ani tego, czy dzieci otrzymały jakąkolwiek nagrodę za uczciwe zachowanie.

Jednak turysta zgodził się zrobić zdjęcie z urzędnikami, jak widać powyżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.