AKTUALIZACJA: Portfel wrócił do turysty po tym, jak został znaleziony przez dzieci w Rawai

Rawaj –

Portfel został zwrócony turystce po tym, jak dzieci w Rawai znalazły i przekazały portfel funkcjonariuszowi organów ścigania.

Nasza poprzednia historia:

Dzieci w Rawai znalazły portfel turysty, zanim przekazały go funkcjonariuszowi organów ścigania w środę (8 lutego)th).

Teraz aktualizacja:

Burmistrz Rawai, Aroon Solos, powiedział Phuket Express, że dziś (11 lutego) portfel został zwrócony właścicielowi. Turystka złożyła już doniesienie na policję w Patongu, gdy turystka odkryła, że ​​gdzieś wcześniej zgubiła portfel.

Policja sprawdziła dokumenty, które posiadał turysta, które zgadzały się z dokumentami w portfelu.

Aroon nie podał nazwiska i narodowości turysty ani tego, czy dzieci otrzymały jakąkolwiek nagrodę za uczciwe zachowanie.

Jednak turysta zgodził się zrobić zdjęcie z urzędnikami, jak widać powyżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.