78 małe żółwie morskie wykluwają się i wracają do morza w Phang Nga

Phangnga –

Siedemdziesiąt osiem małych żółwi morskich skórzastych wykluło się i wpłynęło do morza w Phang Nga.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) poinformował, że w piątek (10 lutego).th) Z jaj wykluły się 78 młode żółwie skórzaste. Następnie małe żółwiki wróciły do ​​swojego domu w morzu.

Osiem kolejnych młodych żółwi zostało zabranych z powrotem na leczenie, ponieważ były nadal słabe i nie mogły wrócić do morza. Dwadzieścia pięć jaj się nie wykluło, a pięć młodych żółwi zmarło po wykluciu.

Może ci się spodobać:

Trzydzieści dwa młode żółwie skórzaste pomyślnie wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.