Niedawna strzelanina autobusowa w Phuket skłania operatorów transportu do zaostrzenia środków

Phuket -

Po niedawnej strzelaninie w autobusie, w której dwie osoby zostały ranne 10 lutego, przewoźnicy z Phuket zaostrzają środki bezpieczeństwa, aby zapobiec powtórzeniu się tego zdarzenia.

Podejrzany mężczyzna to 25-letni M. Nawina Chuaykleanga z prowincji Krabi popełnił samobójstwo po zastrzeleniu i zranieniu dwóch osób. Stan poszkodowanych jest bezpieczny.

Uważa się, że bandyta, który jest również byłym poborowym, cierpiał na chorobę psychiczną.

Po incydencie pan Adcha Buachan, urzędnik z Biura Transportu Lądowego w Phuket, powiedział The Phuket Express, że odpowiedni urzędnicy opowiadają się za wdrożeniem nowego środka kontroli pasażerów pod kątem broni przed wpuszczeniem ich na teren usług transportowych.

Środek pozostaje jednak tylko pomysłem, ponieważ istnieje wiele przeszkód, stwierdził Adcha, dodając, że jest to poza kompetencjami Urzędu Transportu Lądowego.

Tak więc, jako podstawowe rozwiązanie, operatorzy transportowi zostali poinstruowani, aby rejestrować nazwiska i numery telefonów każdego pasażera. Adcha powiedział, że przeszukiwanie pasażerów musi odbywać się ostrożnie, jeśli środek został wprowadzony.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.