AKTUALIZACJA: Właściciel restauracji w Patong mówi, że Kanadyjczyk, który stwierdził, że został zaatakowany, odmówił zapłaty rachunku, nie został okradziony

Patong –

Kanadyjczyk, który został rzekomo zaatakowany przez grupę pięciu mężczyzn w Patong, odmówił zapłaty za jedzenie i napoje w restauracji przed incydentem, według właściciela restauracji, który opowiada zupełnie inną historię niż turysta.

Nasza poprzednia historia:

Pięciu mężczyzn rzekomo zaatakowało Kanadyjczyka przed zabraniem mu zegarka i gotówki w Patongu.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong poinformowała Phuket Express dzisiejszego popołudnia (13 lutego).th), że właścicielka restauracji w pobliżu Patong Beach, która przedstawiła się publicznie tylko jako pani Tuenjai, i trzech jej pracowników spotkało się z policją, aby przedstawić swoją wersję wydarzeń.

Pani Tuenjai powiedziała policji, że Kanadyjczyk odmówił zapłaty rachunku, był mocno pijany i popchnął jej laskę. Rzekomo wyzwał także pracowników, by z nim walczyli, i wtedy rozpoczął się atak, który, jak twierdził Kanadyjczyk, był niesprowokowany.

Według Tuenjai, inni pracownicy próbowali powstrzymać bójkę, a zaangażowany personel nie składał się z pięciu dorosłych mężczyzn, ale wszyscy nastolatkowie. Żaden z pracowników nie zabrał zegarka ani pieniędzy Kanadyjczyka, dodał Tuenjai.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że Kanadyjczyk nie złożył jeszcze oficjalnego, formalnego raportu i chce z nim ponownie porozmawiać, aby zbadać obie strony tej historii.

Jednak podobno Kanadyjczyk opuścił Phuket i udał się na wyspę Phi Phi w Krabi. Policja próbuje teraz się z nim skontaktować, mówiąc, że nie będzie wyciągać pochopnych wniosków i przejrzy CCTV i wysłucha wszystkich zaangażowanych stron w ramach dochodzenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.