Pięciu mężczyzn rzekomo zaatakowało Kanadyjczyka i zabrało mu zegarek i gotówkę w Patong na Phuket

Patong –

Pięciu mężczyzn rzekomo zaatakowało Kanadyjczyka przed zabraniem mu zegarka i gotówki w Patongu.

Ta historia ma nowszą aktualizację po tym, jak właściciel restauracji zgłosił się, by przedstawić swoją zupełnie inną wersję wydarzeń. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę historię.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że pan William Lamarche-Saint-Louis, 28 lat, obywatel Kanady, powiedział im, że został zaatakowany przez pięciu mężczyzn w piątek (10 lutegoth) w pobliżu plaży Patong. Pan William był leczony w szpitalu po złamaniu nosa.

William powiedział policji w Patong w piątek, że pił w barze przed pójściem na nocny spacer. Było pięciu mężczyzn, którzy podeszli do niego i zagrozili mu zegarkiem, który nosił, a który kosztował 50,000 XNUMX bahtów.

William powiedział, że boi się o swoje bezpieczeństwo i dał zegarek grupie mężczyzn. Jednak podejrzani zażądali również jego torby, w której znajdowało się 5,000 bahtów w gotówce. Odmówił im go, zanim go zaatakowali i uciekli.

Pan William powiedział, że jest ranny, ale szedł dalej, aby znaleźć policję. Spotkał się z kimś, kogo uważał za policjanta patrolowego. Zgłosił incydent, ale funkcjonariusz zapytał, czy ma więcej pieniędzy. Funkcjonariusz odmówił zabrania go na komisariat, ponieważ nie miał przy sobie pieniędzy.

William wrócił na Patong Beach, zanim ktoś kazał mu zgłosić incydent bezpośrednio policji turystycznej w Phuket, co zrobił.

Podobno policja prowadzi teraz dochodzenie w sprawie zdarzenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.