Mężczyzna z Tajlandii wyrusza pieszo na 1200 km, aby oświadczyć się swojej dziewczynie

FOTO: Matichon

Krajowy —

Pewien namiętny 52-letni Taj ma ciężką misję udowodnienia swojej prawdziwej miłości kobiecie, którą poznał w Internecie. Wyruszając z rodzinnego miasta w prowincji Nakhon Nayok, mężczyzna pokonuje wymagające 1200 km pieszo, by dotrzeć do miłości swojego życia w prowincji Satun w najbardziej romantyczny dzień Tajlandii — Walentynki.

Pan Suthep Lomjit aka „Maew” wyruszył w swoją podróż 14 stycznia w nadziei, że zjednoczy się ze swoją dziewczyną, panią Thanapa Kheawon, która mieszka 1,200 km stąd, na Walentynki 14 lutego.

W jednym z różnych filmów dokumentalnych, które opublikował na TikTok, Suthep ujawnił, że poznał swoją 56-letnią dziewczynę online, ale nigdy osobiście, więc chciał spotkać się z nią osobiście i oświadczyć się jej, aby „pokazała wszystkim, że prawdziwa miłość można znaleźć w mediach społecznościowych”.

Jego filmy uzyskały miliony wyświetleń na TikTok i ogromne wsparcie zarówno ze strony internautów, jak i osób po drodze. Ratownicy podążają za nim w pojeździe, gdy wędruje, aby utrzymać go w ryzach.

Thanapa znany również jako „Yu” niecierpliwie czeka na Suthepa w południowo-tajlandzkiej prowincji Satun. Kobieta przyznała tajskim mediom, że czuje się nieśmiała, wiedząc, że w końcu będzie mogła osobiście poznać swojego chłopaka.

„Nie potrafię opisać swojego uczucia. Ale mam dla niego małą niespodziankę, kiedy przyjedzie tu jutro (14 lutego).

Wędrówka zajmie około 16 godzin, jeśli jest to jazda non-stop, podczas gdy spacer zajmie co najmniej 200 godzin, jeśli nie zrobi się przerw.

Oczekuje się, że 52-letni Suthep zjednoczy się we wtorek ze swoim internetowym kochankiem, aby pokazać światu symbol nadziei i przypomnienie, że prawdziwa miłość nie zna granic.

Ta historia przyciągnęła międzynarodową prasę i mnóstwo prasy tajskiej, która zebrała się w pobliżu domu Yu na jutrzejszy wielki dzień.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.