Kanadyjczyk przesłuchiwany po znalezieniu powieszonej dziewczyny z Tajlandii w Patong

Patong-

Kanadyjczyk, który miał opuścić Królestwo Tajlandii, jest przesłuchiwany po tym, jak jego tajlandzka dziewczyna została powieszona w Patong.

Pan Kreangsak Riwklang, który jest bratem pani Wanwisa Riwklang, lat 31, publicznie wezwał policję w Patongu do ponownego zbadania śmierci jego siostry. Pani Wanwisa została znaleziona powieszona w swoim gabinecie kosmetycznym na Na Nai Road 8 lutegoth, 2023. Jej rodzina nie wierzy, że było to samobójstwo. Dostarczył również dowody rozmów z jej chłopakiem, zidentyfikowanym jedynie jako pan Landy, lat 51, obywatel Kanady.

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział Phuket Express, że przeprowadzana jest sekcja zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci. Kanadyjczyk, który próbował opuścić Tajlandię na międzynarodowym lotnisku w Phuket, jest obecnie przesłuchiwany. Landy powiedział funkcjonariuszom, że jedzie do Singapuru na przedłużenie wizy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.