Kierowca minivana z Phuket ma zawieszone prawo jazdy na 90 dni po graniu na telefonie komórkowym – WIDEO

Phuket -

Prawo jazdy kierowcy minivana zostało zawieszone na 90 dni, a kierowca został ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów po tym, jak przyłapano go na graniu w gry na telefonie komórkowym podczas jazdy z pasażerami.

Klip wideo przedstawiający kierowcę minivana, który podczas jazdy grał w gry na telefonie komórkowym, stał się wirusowy w mediach społecznościowych wczoraj rano (13 lutego).th). Filmik nagrał pasażer.

Szef Biura Transportu Lądowego w Phuket (PLTO), Atcha Buajan, powiedział Phuket Express, że kierowca minivana został szybko zidentyfikowany i wezwany na spotkanie wczoraj po południu. Urzędnik nie podał nazwiska ani wieku kierowcy minivana. Prawo jazdy kierowcy zostanie zawieszone na 90 dni i zostanie ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów.

Kierowca powiedział, że przewozi sześciu zagranicznych turystów i jednego tajskiego z przystani Rassada w Mueang Phuket do Patong. Przyznał, że grał w grę (SLOTS) podczas jazdy, ale twierdził zrobił to po raz pierwszy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.