Mężczyzna z Tajlandii w końcu spotyka dziewczynę online po 1200-kilometrowej wędrówce, aby się oświadczyć, a ona powiedziała „tak”!

ZDJĘCIE: Khaosod angielski

Krajowy —

Zdeterminowany Tajlandczyk w końcu spotkał osobiście miłość swojego życia po pokonaniu pieszo 1200 km. Mężczyzna w Walentynki, 14 lutego, oświadczył się swojej dziewczynie, którą poznał na TikToku, a jej odpowiedź brzmiała: Tak!

Najpierw nasza poprzednia historia:

Mężczyzna z Tajlandii ma żmudną misję udowodnienia swojej prawdziwej miłości kobiecie, którą poznał w Internecie. Wyruszając z rodzinnego miasta w prowincji Nakhon Nayok, mężczyzna pokonuje wymagające 1200 km pieszo, by dotrzeć do miłości swojego życia w prowincji Satun w najbardziej romantyczny dzień w Tajlandii — Walentynki.

Teraz nasza aktualizacja:

Pan Suthep „Maew” Lomjit, Tajlandczyk w wieku 52 lat, w ciągu ostatniego miesiąca przeszedł 1,200 km ze swojego rodzinnego miasta w prowincji Nakhon Nayok w środkowej Tajlandii, aby osobiście spotkać się ze swoją dziewczyną, którą poznał online po raz pierwszy na południu kraju. prowincja Satun.

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.