Sto par rejestruje się do małżeństwa w Phuket w Walentynki

Phuket -

Ponad 100 tajlandzkich i zagranicznych par zarejestrowało dziś akty małżeństwa w Walentynki (14 lutego).th) w dzielnicy Mueang Phuket.

Szef dystryktu Mueang Phuket, pan Pairoj Srilamum, przedstawił prezentacje w biurze, w którym ponad 100 par zarejestrowało się w celu uzyskania aktów małżeństwa.

Pan Pairoj powiedział, że 20 pierwszych par otrzymało darmowe kupony na pokoje hotelowe. Każda para ma szansę wybrać bilet na złoty przedmiot o wartości 7,500 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.