Sto par rejestruje się do małżeństwa w Phuket w Walentynki

Phuket -

Ponad 100 tajlandzkich i zagranicznych par zarejestrowało dziś akty małżeństwa w Walentynki (14 lutego).th) w dzielnicy Mueang Phuket.

Szef dystryktu Mueang Phuket, pan Pairoj Srilamum, przedstawił prezentacje w biurze, w którym ponad 100 par zarejestrowało się w celu uzyskania aktów małżeństwa.

Pan Pairoj powiedział, że 20 pierwszych par otrzymało darmowe kupony na pokoje hotelowe. Każda para ma szansę wybrać bilet na złoty przedmiot o wartości 7,500 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.