Kanadyjczyk przesłuchiwany po znalezieniu powieszonej dziewczyny z Tajlandii w Patong

Patong-

Kanadyjczyk, który miał opuścić Królestwo Tajlandii, jest przesłuchiwany po tym, jak jego tajlandzka dziewczyna została powieszona w Patong.

Pan Kreangsak Riwklang, który jest bratem pani Wanwisa Riwklang, lat 31, publicznie wezwał policję w Patongu do ponownego zbadania śmierci jego siostry. Pani Wanwisa została znaleziona powieszona w swoim gabinecie kosmetycznym na Na Nai Road 8 lutegoth, 2023. Jej rodzina nie wierzy, że było to samobójstwo. Dostarczył również dowody rozmów z jej chłopakiem, zidentyfikowanym jedynie jako pan Landy, lat 51, obywatel Kanady.

Dowódca prowincji Phuket, generał dywizji Sermphan Sirikong, powiedział Phuket Express, że przeprowadzana jest sekcja zwłok w celu ustalenia dokładnej przyczyny śmierci. Kanadyjczyk, który próbował opuścić Tajlandię na międzynarodowym lotnisku w Phuket, jest obecnie przesłuchiwany. Landy powiedział funkcjonariuszom, że jedzie do Singapuru na przedłużenie wizy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.