Czterech podejrzanych aresztowanych z 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Chumphon

Chumphon, południowa Tajlandia –

Czterech podejrzanych zostało aresztowanych z 400,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, które zostały przejęte w Chumphon.

Biuro ds. Zwalczania Narkotyków poinformowało dziś Phuket Express, że w piątek (9 lutego) aresztowało czterech podejrzanych, którymi byli: 42-letni Supot Sangprajong, 35-letni Puwadon Longguea, 46-letni Suwit Raksachon i Nitayanart Raksachon. 34. Zostali zatrzymani na głównym punkcie kontrolnym na Petchkasem Road (Bangkok – Chumphon Road). Przejęto od nich 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Biuro ds. Zwalczania Narkotyków poinformowało Phuket Express, że otrzymało informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​do południowej Tajlandii przewożona jest ogromna ilość tabletek metamfetaminy. W pickupie i samochodzie z czterema podejrzanymi znaleziono 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy. Przyznali, że przybyli z północno-wschodniej Tajlandii.

Wszystkim podejrzanym postawiono zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Policja kontynuuje dochodzenie w celu znalezienia większych dilerów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.