Czterech podejrzanych aresztowanych z 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy w Chumphon

Chumphon, południowa Tajlandia –

Czterech podejrzanych zostało aresztowanych z 400,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, które zostały przejęte w Chumphon.

Biuro ds. Zwalczania Narkotyków poinformowało dziś Phuket Express, że w piątek (9 lutego) aresztowało czterech podejrzanych, którymi byli: 42-letni Supot Sangprajong, 35-letni Puwadon Longguea, 46-letni Suwit Raksachon i Nitayanart Raksachon. 34. Zostali zatrzymani na głównym punkcie kontrolnym na Petchkasem Road (Bangkok – Chumphon Road). Przejęto od nich 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Biuro ds. Zwalczania Narkotyków poinformowało Phuket Express, że otrzymało informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​do południowej Tajlandii przewożona jest ogromna ilość tabletek metamfetaminy. W pickupie i samochodzie z czterema podejrzanymi znaleziono 400,000 XNUMX tabletek metamfetaminy. Przyznali, że przybyli z północno-wschodniej Tajlandii.

Wszystkim podejrzanym postawiono zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Policja kontynuuje dochodzenie w celu znalezienia większych dilerów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.