Francuscy turyści uratowani po zgubieniu się w dżungli Phuket

Phuket -

Dwóch francuskich turystów zostało uratowanych po tym, jak zgubili się w dżungli w Thalang.

Szef Parku Narodowego Sirinat, pan Sorasak Rananan, powiedział Phuket Express, że w niedzielę (12 lutegoth) o 10:22 zostali powiadomieni przez sołtysa wioski w dystrykcie Sakoo, że dwóch zagranicznych turystów zaginęło w lesie na terenie parku narodowego.

Funkcjonariusze parku narodowego, policja turystyczna Phuket i naczelnik wioski udali się na poszukiwanie ścieżki przyrodniczej w Baan Nai Thon za pośrednictwem lokalizacji przesłanej przez turystów.

O godzinie 0.40 w poniedziałek (13 lutego br.)th) dwóch francuskich turystów odnalazło się całych. Zostali zidentyfikowani przez policję turystyczną w Phuket, ale później na ich prośbę poprosili o zachowanie anonimowości. Podziękowali wszystkim funkcjonariuszom i mieszkańcom wsi.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.