AKTUALIZACJA: Znaleziono zaginioną łódź rybacką Phuket, wszyscy członkowie załogi są bezpieczni

Phuket-

Zaginiona łódź rybacka Phuket i czterech członków załogi zostały bezpiecznie odnalezione.

Nasza poprzednia historia:

Lokalna łódź rybacka Phuket z czterema członkami załogi nie ma kontaktu i zaginęła od zeszłego miesiąca.

Trwają poszukiwania zaginionej łodzi rybackiej Phuket i załogi.

Teraz aktualizacja:

Dowództwo Trzeciego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało Phuket Express, że wczoraj (13 lutego)th), zostali powiadomieni przez rybaka, że ​​tajska łódź rybacka „Soi Sakun Petch”, która zaginęła w zeszłym miesiącu, została odnaleziona 42 mile morskie na południowy zachód od Phuket.

Marynarka wojenna udała się helikopterem do miejsca, w którym znaleziono zaginiony połów. Wszyscy czterej członkowie załogi byli bezpieczni. Silnik łodzi rybackiej był zepsuty. Łódź rybacka zostanie wciągnięta na ląd przez inną łódź rybacką.

Wysłano łódź motorową, aby sprowadzić załogę na ląd, gdzie wszyscy bezpiecznie dotarli.

Spotkali swoje rodziny, które na nich czekały ze łzami szczęścia. Załoga była w dobrej formie i powiedziała, że ​​łowiła pożywienie i miała wystarczające zapasy wody.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.