Wielu zagranicznych turystów odwiedza wyspę Samui na Walentynki

Wyspa Samui, Surat Thani –

Wielu zagranicznych turystów odwiedza wyspę Samui w Surat Thani na Walentynki.

Dyrektor generalny firmy Lomprayah Catamaran Company, która świadczy usługi w zakresie promów i łodzi motorowych, pan Kitthi Stephen Tharaputthi, powiedział The Phuket Express, że od piątku (10 lutegoth) wielu zagranicznych turystów podróżowało na wyspę Samui na Walentynki. Większość z nich to Europejczycy.

Wyruszyli z Chumphon, wyspy Tao i wyspy Phangan na wyspę Samui w Surat Thani. Pokoje i restauracje są podobno pełne turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.