Wielu zagranicznych turystów odwiedza wyspę Samui na Walentynki

Wyspa Samui, Surat Thani –

Wielu zagranicznych turystów odwiedza wyspę Samui w Surat Thani na Walentynki.

Dyrektor generalny firmy Lomprayah Catamaran Company, która świadczy usługi w zakresie promów i łodzi motorowych, pan Kitthi Stephen Tharaputthi, powiedział The Phuket Express, że od piątku (10 lutegoth) wielu zagranicznych turystów podróżowało na wyspę Samui na Walentynki. Większość z nich to Europejczycy.

Wyruszyli z Chumphon, wyspy Tao i wyspy Phangan na wyspę Samui w Surat Thani. Pokoje i restauracje są podobno pełne turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.