Sarasin Bridge Festival w celu promocji turystyki w Phang Nga i Phuket

Phangnga –

Sarasin Bridge Festival odbędzie się od piątku (17 lutego).th) do niedzieli (19 lutego).th) w celu promowania turystyki w Phangnga i Phuket, na północ od Phuket.

Dyrektor Urzędu Turystyki Phang Nga w Tajlandii (Phang Nga TAT), pan Uthit Limsakun, powiedział The Phuket Express: „Most Sarasin był pierwszym mostem łączącym wyspę Phuket z lądem Phang Nga. W tym roku jest kampania turystyczna „Visit Thailand Year” ze strategią połączenia Phang Nga i Phuket „City to City”.

„Kampania ma na celu powitanie turystów zarówno z Tajlandii, jak iz zagranicy za pośrednictwem event marketingu. Tunel światła, który będzie miał 30 metrów długości, zostanie ustawiony na moście z ogromnymi balonami. Phang Nga TAT spodziewa się co najmniej 30,000 XNUMX gości z Phang Nga i Phuket na festiwalu” – dodał Uthit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.