Phuket wspiera turystykę dzięki sztuce ulicznej

Phuket -

Miasto Phuket rozwija turystykę na Starym Mieście w Phuket dzięki sztuce ulicznej.

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapilart, powiedział The Phuket Express: „Jesteśmy gotowi na przyjęcie chińskich i zagranicznych turystów z całego świata, aby odwiedzili piękne Stare Miasto w Phuket i poznali lokalną turystykę. Przez cały rok są atrakcje dla turystów.”

„Na Starym Mieście w Phuket znajduje się wiele punktów orientacyjnych, takich jak Surin Circle, Suriyadet Circle, Chartered Intersection i wiele innych. Udekorowaliśmy również Stare Miasto w Phuket sztuką uliczną, aby zaprezentować lokalne życie i kulturę.” Burmistrz kontynuował.

„Sztuka uliczna jest widoczna na murach wokół Starego Miasta w Phuket. Sztuka może również przyciągać turystów, ponieważ większość tajlandzkich i zagranicznych turystów lubi robić zdjęcia. Chcielibyśmy zaprosić turystów do odwiedzenia kolejnych street artów, które zaprezentowaliśmy.” – podsumował burmistrz.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.