Phuket wspiera turystykę dzięki sztuce ulicznej

Phuket -

Miasto Phuket rozwija turystykę na Starym Mieście w Phuket dzięki sztuce ulicznej.

Burmistrz miasta Phuket, Saroj Angkanapilart, powiedział The Phuket Express: „Jesteśmy gotowi na przyjęcie chińskich i zagranicznych turystów z całego świata, aby odwiedzili piękne Stare Miasto w Phuket i poznali lokalną turystykę. Przez cały rok są atrakcje dla turystów.”

„Na Starym Mieście w Phuket znajduje się wiele punktów orientacyjnych, takich jak Surin Circle, Suriyadet Circle, Chartered Intersection i wiele innych. Udekorowaliśmy również Stare Miasto w Phuket sztuką uliczną, aby zaprezentować lokalne życie i kulturę.” Burmistrz kontynuował.

„Sztuka uliczna jest widoczna na murach wokół Starego Miasta w Phuket. Sztuka może również przyciągać turystów, ponieważ większość tajlandzkich i zagranicznych turystów lubi robić zdjęcia. Chcielibyśmy zaprosić turystów do odwiedzenia kolejnych street artów, które zaprezentowaliśmy.” – podsumował burmistrz.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.