Phuket Smart Bus wydaje nowy rozkład jazdy

Phuket -

Phuket Smart Bus wydał nowy rozkład jazdy od wczoraj (14 lutego) z międzynarodowego lotniska Phuket, na północ od Phuket, do Rawai, na południe od Phuket.

Firma Phuket Smart Bus twierdzi, że firma zapewnia 17 kursów dziennie z międzynarodowego lotniska Phuket do Patong do Rawai oraz 17 kursów w obie strony, co daje w sumie 34 kursy dziennie.

Usługa kursuje codziennie od 6:20 do 0:10. Usługa Smart Bus kursuje co godzinę (co 30 minut w godzinach szczytu). Opłata za przejazd wynosi 100 bahtów. Usługa zapewnia również karnet 1-dniowy, 3-dniowy i 10-dniowy dla pasażerów, którzy chcą nadal korzystać z usługi.

Firma prowadzi rozmowy z Urzędem Transportu Lądowego Phuket, aby spróbować zwiększyć liczbę tras. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.phuketsmartbus.com

"

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.