Phuket zorganizuje koncert charytatywny dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii

Phuket -

Living in Harmony the Charity Concert w Phuket odbędzie się na rzecz ofiar trzęsień ziemi w Turcji i Syrii.

Phuket Tourism Association ogłosiło koncert charytatywny na rzecz zbiórki pieniędzy dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

Koncert charytatywny odbędzie się w niedzielę 19 lutego 2023 r. w godzinach od 8:00 do 10:00 w Queen Sirikit Park, lokalnie znanym jako Dragon Park przy Thalang Road na Starym Mieście w Phuket. Wystąpią dwa zespoły muzyczne: Amsterdam Biggles Big Band i Phuket Lookthung band.

Koncert odbędzie się tego samego dnia, co Lard Yai Sunday Walking Street Market na Thalang Road.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.