Sarasin Bridge Festival w celu promocji turystyki w Phang Nga i Phuket

Phangnga –

Sarasin Bridge Festival odbędzie się od piątku (17 lutego).th) do niedzieli (19 lutego).th) w celu promowania turystyki w Phangnga i Phuket, na północ od Phuket.

Dyrektor Urzędu Turystyki Phang Nga w Tajlandii (Phang Nga TAT), pan Uthit Limsakun, powiedział The Phuket Express: „Most Sarasin był pierwszym mostem łączącym wyspę Phuket z lądem Phang Nga. W tym roku jest kampania turystyczna „Visit Thailand Year” ze strategią połączenia Phang Nga i Phuket „City to City”.

„Kampania ma na celu powitanie turystów zarówno z Tajlandii, jak iz zagranicy za pośrednictwem event marketingu. Tunel światła, który będzie miał 30 metrów długości, zostanie ustawiony na moście z ogromnymi balonami. Phang Nga TAT spodziewa się co najmniej 30,000 XNUMX gości z Phang Nga i Phuket na festiwalu” – dodał Uthit.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.