Co najmniej pięć osób nie żyje, pięć jest poważnie rannych po zderzeniu pickupów w Krabi

FOTO: Fundacja Ratunek Krabi Pitak Pracha

Krabi –

Co najmniej pięć osób zginęło na miejscu, a kolejnych pięć odniosło poważne obrażenia po zderzeniu dwóch pickupów w Krabi.

Fundacja Ratownictwa Krabi Pitak Pracha informuje, że powiadomienie o wypadku otrzymała dziś rano (16 lutego)th) na Petch Kasem Road w Tap Prik, Mueang Krabi.

Pierwsi ratownicy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, zastali na poboczu dwa samochody dostawcze. Pięć osób zginęło na miejscu, a pięć innych odniosło ciężkie obrażenia. Zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala. Wszystkie są tajlandzkie.

Pick-up Mitsubishi przewoził osiem osób, z których większość to łowcy krewetek. Trzech z nich odniosło poważne obrażenia. Pięć osób zginęło na miejscu, trzy osoby w kabinie pickupa i dwie z tyłu łóżka pickupa.

Dwie osoby jadące innym pick-upem odniosły poważne obrażenia. Podróżowali z Kampaeng Phet w środkowej Tajlandii do Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.