Dwadzieścia dwa krokodyle przejęte z domu w Thalang, Phuket

Thalang –

Dwadzieścia dwa młode krokodyle słodkowodne zostały skonfiskowane z domu w Thalang.

Dziś po południu (16 lutego brth) urzędnicy z Phuket Fisheries i Urzędu Okręgowego Thalang dokonali inspekcji domu na osiedlu mieszkaniowym w Sri Soonthorn. Otrzymali anonimową skargę, że małe krokodyle są sprzedawane za pośrednictwem aplikacji internetowych i dostarczane w całym kraju.

Przedstawiciele Phuket Fisheries powiedzieli Phuket Express, że właściciel domu, zidentyfikowany jako 35-letni Teeradet, zgłosił się do urzędników. Wokół cementowego basenu w domu znaleziono dwadzieścia dwa młode krokodyle słodkowodne. Wszystkie krokodyle zostały schwytane.

Pan Teeradet powiedział urzędnikom, że miał legalną licencję na posiadanie i sprzedaż krokodyli, ale licencja wygasła od 9 wrześniath zeszłego roku.

Przedstawiciel Phuket Fisheries powiedział Phuket Express, że pan Teeradet jest oskarżony o nielegalne posiadanie chronionych zwierząt. Został przewieziony na komisariat policji w Thalang.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.