AKTUALIZACJA: Policja potwierdza, że ​​Tajka została znaleziona powieszona w Patong, a nie morderstwo, zatrzymany Kanadyjczyk prawdopodobnie nie był zaangażowany

Patong, Phuket –

Zastępca szefa policji krajowej Surachate „Big Joke” Hakparn potwierdził, że powieszona w Patong Tajka nie była ofiarą morderstwa, a jej kanadyjski chłopak, który został zatrzymany na lotnisku, próbując opuścić Tajlandię, prawdopodobnie nie był w to zamieszany.

Nasza poprzednia historia:

Kanadyjczyk, który miał opuścić Królestwo Tajlandii, jest przesłuchiwany po tym, jak jego tajlandzka dziewczyna została powieszona w Patong. Jej rodzina nie wierzy, że było to samobójstwo.

Teraz aktualizacja:

Zastępca szefa policji krajowej Surachate „Big Joke” Hakparn powiedział stowarzyszonej prasie tajskiej: „Z pełnego śledztwa przeprowadzonego przez policję kryminalistyczną w Phuket i policję w Patong, dowody wskazują, że śmierć pani Wanwisa nie była związana z morderstwem”.

„Czat LINE pokazał, że pani Wanwisa i jej kanadyjski chłopak kłócili się wcześniej o zazdrość, ale uważamy, że nie doprowadziło to do morderstwa. Policja Patong wyjaśniła to jej bratu. Wciąż jednak czekamy na sekcję zwłok, która pozwoli ustalić dokładną przyczynę śmierci” – dodał Big Joke.

Jej brat, pan Kreangsak Riwklang, powiedział Phuket Express, że jeśli ostateczne wyniki sekcji zwłok wykażą, że Wanwisa sama zakończyła swoje życie, ich rodzina będzie musiała przyznać, że kanadyjski chłopak nie był w to zamieszany, a on zostanie oczyszczony z wszelkich zarzutów i wyjaśniony. opuścić Tajlandię.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.