Wirusowa walka drogowa Bangla między zagranicznymi motocyklistami a lokalnymi Tajami w Phuket przyciąga uwagę policji

WIDEO: Daynis Skorsez

Patong –

Grupa zagranicznych motocyklistów została podobno ostrzeżona przed bójką z mieszkańcami na Bangla Road w Patongu.

Wirusowy klip wideo przedstawiający ludzi walczących na Bangla Road stał się wirusowy w mediach społecznościowych zeszłej nocy (15 lutego).th). TPN media zdecydowało się nie emitować klipu ze względu na materiał, który może przeszkadzać wrażliwym widzom.

Dowódca policji prowincji Phuket, generał dywizji Sermpan Sirikong, powiedział Phuket Express, że incydent dotyczył wielu zagranicznych motocyklistów, którzy spowodowali zamieszki publiczne na końcu Bangla Road. Miejscowi i policja próbowali ich ostrzec, aby przestali i zaprzestali, ale nie słuchali.

Zagraniczni motocykliści rzekomo najpierw popchnęli lokalnych mieszkańców Tajlandii, zanim miejscowi się rozzłościli i rozpoczęły się walki. Przybyła policja Patong i ostatecznie zatrzymała obie zaangażowane strony, chociaż większość obecnych uciekła. Miejscowi powiedzieli tajskiej prasie, że motocyklistami byli Francuzi.

Policja Patong kontynuuje dochodzenie.

Te mogą Ci się spodobać:

Czterdziestu czterech zagranicznych kierowców zostało aresztowanych w Patong za brak prawa jazdy.

Szef konsulatu francuskiego biura w Phuket spotkał się z policją Patong po aresztowaniu 20 francuskich motocyklistów.

Francuski motocyklista został oskarżony o potrącenie i ucieczkę po tym, jak pieszy z Tajlandii odniósł poważne obrażenia w Patong.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.