Zmodyfikowane łodzie z długim ogonem Krabi wywracają się trzy razy w ciągu dwóch miesięcy, powodując dwie ofiary śmiertelne i wielu rannych

Krabi –

Urząd morski w Krabi wezwał około 80 łodzi z długim ogonem w Krabi, które zostały zmodyfikowane poprzez dodanie dachów po tym, jak trzy łodzie z długim ogonem wywróciły się, powodując dwie ofiary śmiertelne i wiele osób rannych w ciągu dwóch miesięcy.

Nasze poprzednie historie:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Dyrektor Biura Morskiego Krabi, pan Mana Nuanwan, powiedział wczoraj (16 lutego) Phuket Express, że wszystkie trzy łodzie typu long-tail, które brały udział w powyższych trzech incydentach, zostały zmodyfikowane poprzez dodanie dachów dla usług VIP.

Dachy spowodowały większy wpływ wiatru na łodzie i zwiększyły ciężar łodzi, co mogło spowodować wypadki wywrotek.

W Krabi jest około 80 łodzi z długim ogonem, które zostały zmodyfikowane za pomocą dachów, powiedział Mana The Phuket Express. Wszyscy zostali wezwani do ponownej oceny bezpieczeństwa w Urzędzie Morskim Krabi przed festiwalem Songkran, podczas którego Krabi odwiedzi więcej turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.