Trwa Rassada Music Festival 2023

Rasada –

Do jutra (2023 lutego) potrwa Rassada Music Festival 19th).

Nasza poprzednia historia:

Gmina Rassada powiedziała Phuket Express, że festiwal odbędzie się od 17 lutegoth do lutego 19th, 2023 od 5:00 do północy na plaży Sirey w Rassada, Mueang Phuket.

Teraz aktualizacja:

Festiwal rozpoczął się wczoraj wieczorem (17 lutego).th) i był prowadzony przez wicegubernatora Phuket Amnuay Pinsuwan.

Wicegubernator Amnuay powiedział The Phuket Express: „Festiwal ma na celu pobudzenie lokalnej turystyki na Koh Sirey i poinformowanie turystów o okolicy, a także zwiększenie turystyki w hotelach i restauracjach”.

„Na festiwalu jest wiele straganów z lokalnymi i międzynarodowymi potrawami. Podczas festiwalu prezentowane są lokalne występy mieszkańców Koh Sirey lub ludu „Thai Mai” oraz bezpłatne koncerty znanych tajskich zespołów rockowych” – dodał wicegubernator Amnuay.

„17 lutegoth był to zespół muzyczny Luster i Sek Loso. Dziś (18 lutego brth) będą przyjaciółmi Rock & Ride, Gai Galamang i motocyklistów, a jutro (19 lutegoth) będzie zespół muzyczny Nawee, Hin Lek Fai. Proszę, przyjdźcie i przyłączcie się do festiwalu” – zauważył wicegubernator Amnuay.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.