Rosjanka ranna po pożarze Guts Hotel Kitchen w Patong

Patong –

Rosjanka została ranna po pożarze, który strawił kuchnię w hotelu w Patongu.

Szef dystryktu Kathu powiedział Phuket Express, że o godzinie 6:20 w sobotę (18 lutegoth) pożar strawił kuchnię na pierwszym piętrze hotelu przy Phang Mueang Sai Kor Road.

Wielu strażaków z wozami strażackimi przybyło do hotelu, aby znaleźć dym wydobywający się z miejsca zdarzenia. Pożar został ugaszony w stosunkowo krótkim czasie.

Znaleziono jedną ranną kobietę, którą zidentyfikowano jako panią Swietłanę Staszko, obywatelkę Rosji. Odniosła obrażenia od zakrztuszenia się niektórymi. Została przewieziona do pobliskiego szpitala.

Kuchnia doznała jedynie niewielkich uszkodzeń. Urzędnicy utajnili nazwę hotelu do czasu dalszego dochodzenia w celu ustalenia dokładnej przyczyny pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.