Tajski minister turystyki otwiera Sarasin Bridge Festival

Phangnga –

Tajski Minister Turystyki i Sportu oficjalnie otworzył Sarasin Bridge Festival.

Nasza poprzednia historia:

Sarasin Bridge Festival odbędzie się od piątku (17 lutego).th) do niedzieli (19 lutego).th) w celu promowania turystyki w Phangnga i Phuket, na północ od Phuket.

Minister Turystyki i Sportu Pan Phiphat Ratchakitprakarn oficjalnie otworzył festiwal o godzinie 7:00 w sobotę (17 lutegoth) na Oblubienicy Sarasin. Most Sarasin był pierwszym mostem łączącym wyspę Phuket z lądem Phang Nga. Kampania turystyczna ma na celu połączenie Phang Nga i Phuket „Miasto z miastem”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.