Dziewięć osób zostało rannych po przewróceniu się ciężarówki w Thalang, Phuket

Thalang –

Dwie osoby zostały poważnie ranne, a siedem odniosło mniej poważne obrażenia po przewróceniu się ciężarówki w Thalang na Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku dziś rano (20 lutego).th) o godzinie 8:35 na południowym pasie Thep Krasattri Road w podokręgu Sri Soonthorn.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę na drodze. Dziewięciu pracowników Myanmaru odniosło obrażenia, z których dwóch było poważnych. Zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.