Dziewięć osób zostało rannych po przewróceniu się ciężarówki w Thalang, Phuket

Thalang –

Dwie osoby zostały poważnie ranne, a siedem odniosło mniej poważne obrażenia po przewróceniu się ciężarówki w Thalang na Phuket.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku dziś rano (20 lutego).th) o godzinie 8:35 na południowym pasie Thep Krasattri Road w podokręgu Sri Soonthorn.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzoną ciężarówkę na drodze. Dziewięciu pracowników Myanmaru odniosło obrażenia, z których dwóch było poważnych. Zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.