Para rosyjskich emigrantów z Pattaya ukarana grzywną po jeździe na skuterach wodnych w obszarze chronionym Krabi

Krabi –

Rosjanin i jego żona, którzy są emigrantami i mieszkają w Pattaya, zostali ukarani grzywną w wysokości 20,000 XNUMX bahtów za jazdę na skuterach wodnych w obszarze chronionym w Mueang Krabi.

Film przedstawiający dwóch obcokrajowców, którzy jeździli na skuterach wodnych w zatoce w pobliżu wyspy Hong w Krabi, subdystrykt Khao Thong, stał się popularny w mediach społecznościowych wczoraj (19 lutego)th).

Urząd Morski Krabi powiedział Phuket Express, że klip wideo został nagrany przez operatora łodzi wycieczkowej, zanim poinformował odpowiednie władze.

Urzędnicy zidentyfikowali dwóch cudzoziemców jako 47-letniego Rosjanina i żonę. Mąż przyznał, że on i jego żona byli dwiema osobami na filmie. Ich nazwiska nie zostały ujawnione przez Krabi Marine Office.

Para prowadziła samochód i holowała dwa skutery wodne z Pattaya, aby odwiedzić plaże w południowych prowincjach. Po drodze zatrzymywali się na wielu plażach, aby pojeździć na skuterach wodnych. Powiedzieli, że nie wiedzą, że w tej części Krabi obowiązuje zakaz jazdy skuterem wodnym.

Urząd Morski Krabi powiedział Phuket Express, że dwa skutery wodne zostały zarejestrowane i licencjonowane w Pattaya. Każdy z nich został ukarany grzywną w wysokości 10,000 XNUMX bahtów za jazdę skuterem wodnym bez zezwolenia na obszarze chronionym przez ustawę o ochronie środowiska.

Urząd morski w Krabi powiedział Phuket Express, że para weszła na obszar, na którym zabroniona jest działalność turystyczna na morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.