Niemiec rzekomo ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów bez pokwitowania po przejechaniu na motocyklu przejścia podziemnego w Phuket

Phuket -

Niemiec został rzekomo ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów, obniżoną z 5,000 bahtów, bez pokwitowania po tym, jak wjechał motocyklem do przejścia podziemnego Chalong.

Niemiec, którego tożsamość ujawniono na jego prośbę, powiedział Phuket Express, że wczoraj (20 lutegoth) o 5:00 wjechał motocyklem do przejścia podziemnego Chalong. Wkrótce potem został zatrzymany przez policję.

Chcieli ukarać go grzywną w wysokości 5,000 bahtów, ale powiedział, że nie ma dość pieniędzy. Dał 2000 bahtów policji na poboczu drogi bez pokwitowania.

Niemiec powiedział, że nie ma międzynarodowych znaków w wielu językach, takich jak niemiecki, ostrzegających, że motocyklom nie wolno wjeżdżać.

Twierdził, że nie wiedział, że złamał przepisy ruchu drogowego i obawiał się, że funkcjonariusze mogli złamać zasady, nie wystawiając odpowiedniego mandatu.

Policja w Phuket podobno oświadczyła, że ​​przyjrzy się sprawie po tym, jak skarga stała się popularna w tajskich mediach społecznościowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.