Niemiec rzekomo ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów bez pokwitowania po przejechaniu na motocyklu przejścia podziemnego w Phuket

Phuket -

Niemiec został rzekomo ukarany grzywną w wysokości 2,000 bahtów, obniżoną z 5,000 bahtów, bez pokwitowania po tym, jak wjechał motocyklem do przejścia podziemnego Chalong.

Niemiec, którego tożsamość ujawniono na jego prośbę, powiedział Phuket Express, że wczoraj (20 lutegoth) o 5:00 wjechał motocyklem do przejścia podziemnego Chalong. Wkrótce potem został zatrzymany przez policję.

Chcieli ukarać go grzywną w wysokości 5,000 bahtów, ale powiedział, że nie ma dość pieniędzy. Dał 2000 bahtów policji na poboczu drogi bez pokwitowania.

Niemiec powiedział, że nie ma międzynarodowych znaków w wielu językach, takich jak niemiecki, ostrzegających, że motocyklom nie wolno wjeżdżać.

Twierdził, że nie wiedział, że złamał przepisy ruchu drogowego i obawiał się, że funkcjonariusze mogli złamać zasady, nie wystawiając odpowiedniego mandatu.

Policja w Phuket podobno oświadczyła, że ​​przyjrzy się sprawie po tym, jak skarga stała się popularna w tajskich mediach społecznościowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.