Phuket planuje połączyć mostem Wichit i Chalong

Phuket -

Phuket planuje połączyć mostem Wichit i Chalong w dzielnicy Mueang Phuket.

Minister Turystyki i Sportu, Phiphat Ratchakitprakarn, odwiedził Phuket w tym tygodniu. Pan Phiphat odwiedził również obszar, na którym planowany jest projekt mostu łączącego dzielnicę Wichit i dzielnicę Chalong. Projekt mostu znajduje się na kanale Mudong.

Pan Phiphat powiedział Phuket Express, że most usprawni transport. W planach most ma mieć osiem metrów szerokości i 280 metrów długości.

Most będzie bardzo przydatny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a także rozwiąże problemy komunikacyjne - powiedział Phiphat.

Ponadto most będzie nowym punktem orientacyjnym iw przyszłości może stać się pobliskim targowiskiem spacerowym.

Phuket Express zauważa jednak, że ostateczna zgoda i harmonogram budowy mostu nie zostały jeszcze ogłoszone ani jasne w chwili publikacji.

Phipat nie podał również kosztów projektu, dodaje The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.