Phuket planuje połączyć mostem Wichit i Chalong

Phuket -

Phuket planuje połączyć mostem Wichit i Chalong w dzielnicy Mueang Phuket.

Minister Turystyki i Sportu, Phiphat Ratchakitprakarn, odwiedził Phuket w tym tygodniu. Pan Phiphat odwiedził również obszar, na którym planowany jest projekt mostu łączącego dzielnicę Wichit i dzielnicę Chalong. Projekt mostu znajduje się na kanale Mudong.

Pan Phiphat powiedział Phuket Express, że most usprawni transport. W planach most ma mieć osiem metrów szerokości i 280 metrów długości.

Most będzie bardzo przydatny zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a także rozwiąże problemy komunikacyjne - powiedział Phiphat.

Ponadto most będzie nowym punktem orientacyjnym iw przyszłości może stać się pobliskim targowiskiem spacerowym.

Phuket Express zauważa jednak, że ostateczna zgoda i harmonogram budowy mostu nie zostały jeszcze ogłoszone ani jasne w chwili publikacji.

Phipat nie podał również kosztów projektu, dodaje The Phuket Express.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.