TAT prowadzi pokaz „Amazing New Chapters” w kluczowych chińskich miastach

KOMUNIKAT PRASOWY:

Z udziałem 61 tajskich dostawców usług turystycznych, roadshow odwiedza Szanghaj, Chengdu i Guangzhou, gdzie rozpocznie się kampania stworzona specjalnie na rynek chiński.

Bangkok, 21 lutego 2023 r – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) prowadzi 61 tajlandzkich dostawców usług turystycznych, w tym hotele, kurorty, touroperatorów, DMC, atrakcje i linie lotnicze na „Amazing Thailand Amazing New Chapters Roadshow to China 2023”, który rozpoczął się wczoraj w Szanghaju i będzie odwiedź także Chengdu 22 lutego i Kanton 24 lutego.

JE Pan Phiphat Ratchakitprakarn, Minister Turystyki i Sportu Tajlandii, powiedział „Nasze podziękowania kierujemy do chińskiego rządu za nieustające zaufanie do Tajlandii jako preferowanego miejsca na wakacje oraz za włączenie królestwa do 20 pilotażowych miejsc docelowych wznowienia podróży grupowych z Chin. Podobnie dziękujemy chińskim podróżnikom za to, że nadal wybierają Tajlandię na wakacje. Tajlandia i Tajowie są gotowi serdecznie powitać wszystkich chińskich podróżników, którzy mogą być pewni surowych środków bezpieczeństwa i higieny oraz wysokiej jakości usług podczas ich pobytu”.

„Amazing Thailand Amazing New Chapters Roadshow to China 2023” ma na celu ułatwienie i zwiększenie możliwości dyskusji biznesowych między tajlandzkimi dostawcami a chińskimi profesjonalistami z branży turystycznej i oczekuje się, że doprowadzi do materializacji umów biznesowych z branży turystycznej. Jednocześnie roadshow dostarczy chińskiej branży turystycznej i odpowiednim mediom w odwiedzanych miastach aktualne informacje na temat sytuacji turystycznej Tajlandii i informacje turystyczne.

Kolejnym celem jest zwiększenie świadomości chińskich podróżników w Tajlandii i zachęcenie ich do odwiedzenia Tajlandii w celu skorzystania z bogatej oferty turystycznej tego królestwa.

W każdym z trzech odwiedzonych miast – Szanghaju, Chengdu i Guangzhou – odbędzie się prezentacja aktualizacji produktu w Tajlandii, briefing rynkowy na rynku chińskim dla tajskich dostawców turystycznych oraz wprowadzenie „Tiew Muang Thai Ying Pai Ying Sanook” kampania dostosowana specjalnie do rynku chińskiego.

– powiedział Yuthasak Supasorn, gubernator TAT „TAT promuje Tajlandię w ramach kampanii „Odwiedź rok Tajlandii: niesamowite nowe rozdziały” w 2022 roku i kontynuuje to w 2023 roku, aby ożywić sektor turystyczny królestwa we wszystkich wymiarach i zaoferować wszystkim turystom znaczące wrażenia z podróży. Stworzony specjalnie na rynek chiński „Tiew Muang Thai Ying Pai Ying Sanook” Kampania ma na celu dalsze budowanie zaufania rynku i powtórzenie, że Tajlandia pozostaje preferowanym celem chińskich podróżników, gdzie zawsze będą mieli szczęśliwe i radosne wakacje”.

„Tiew Muang Thai Ying Pai Ying Sanook”, co dosłownie przekłada się na kampanię „im więcej podróżuje się do Tajlandii, tym więcej zabawy się robi”, TAT będzie współpracować ze strategicznymi partnerami w całych Chinach – zarówno online, jak i offline – w celu promowania różnorodnych wysokiej jakości produktów i usług turystycznych, które koncentrują się na ekskluzywność i doskonałość, które odpowiadają aktualnemu stylowi życia różnych chińskich segmentów podróży, takich jak hiper millenialsi, rodziny, praca i srebrny luksus.

Ponieważ chiński rynek nadal się odbija, TAT spodziewa się, że roadshow pomoże Tajlandii osiągnąć cel, jakim jest przyjęcie 5 milionów chińskich turystów w 2023 roku.

Od 1 stycznia do 15 lutego 2023 r. królestwo odnotowało 161,540 2023 chińskich turystów. W ciągu trzech miesięcy od stycznia do marca 2,000 r. łącznie 445,655 lotów zapewni 300,000 XNUMX miejsc z różnych chińskich miast do Tajlandii – w tym z Szanghaju, Kantonu, Hangzhou, Nanjing, Chengdu, Xiamen i Kunming – a TAT przewiduje, że XNUMX XNUMX Chińczyków do wizytę w tym okresie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.