Bar w mieście Phuket napadnięty za rzekome otwarcie i sprzedaż alkoholu po ustawowym czasie zamknięcia

Phuket -

Funkcjonariusze organów ścigania dokonali nalotu na bar w mieście Phuket po tym, jak został rzekomo nielegalnie otwarty i sprzedawał alkohol po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Zespół funkcjonariuszy z dystryktu Mueang Phuket i policji miasta Phuket dokonał nalotu na bar przy Chana Jaroen Road w dystrykcie Talad Yai po północy dzisiaj (23 lutego)rd).

W barze znaleziono ponad 200 osób.

Policja miasta Phuket poinformowała Phuket Express, że aresztowała 27-letniego Wisaruta, kierownika baru. Nie był w stanie przedstawić funkcjonariuszom licencji adwokackiej. Został zabrany na komisariat policji w mieście Phuket, gdzie usłyszał zarzuty otwarcia lokalu rozrywkowego bez pozwolenia i sprzedaży alkoholu po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Nalot nastąpił po tym, jak funkcjonariusze otrzymali skargi od zaniepokojonych obywateli, że bar został otwarty po ustawowym czasie zamknięcia.

Funkcjonariusze organów ścigania kontynuowali inspekcje miejsc rozrywki w Patong po skargach od zaniepokojonych obywateli na otwieranie po ustawowych godzinach zamknięcia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.