Bar w Wichit napadnięty za rzekomo nielegalne otwieranie i sprzedaż alkoholu po przekroczeniu dozwolonego czasu

Wichit, Phuket –

Funkcjonariusze organów ścigania dokonali nalotu na bar w Wichit w dystrykcie Mueang Phuket po tym, jak rzekomo został on nielegalnie otwarty i sprzedawał alkohol po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Zespół funkcjonariuszy z dystryktu Mueang Phuket i policji Wichit dokonał nalotu na bar w dystrykcie Wichit po północy dzisiaj (24 lutego).

Policja z Wichit powiedziała Phuket Express, że aresztowała mężczyznę zidentyfikowanego jako pan Sompong, kierownik baru. Nie był w stanie przedstawić funkcjonariuszom legitymacji adwokackiej. Został zabrany na komisariat policji w Wichit, aby stawić czoła zarzutom otwarcia lokalu rozrywkowego bez pozwolenia i sprzedaży alkoholu po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Nalot nastąpił po tym, jak funkcjonariusze otrzymali skargi od zaniepokojonych obywateli, że bar został otwarty po ustawowym czasie zamknięcia, który może trwać od północy do 2 w nocy, w zależności od obszaru.

Funkcjonariusze organów ścigania dokonali nalotu na bar w mieście Phuket po tym, jak został rzekomo nielegalnie otwarty i sprzedawał alkohol po przekroczeniu dozwolonego czasu.

Funkcjonariusze organów ścigania kontynuowali inspekcje miejsc rozrywki w Patong po skargach od zaniepokojonych obywateli na otwieranie po ustawowych godzinach zamknięcia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.