Nietrzeźwy zagraniczny turysta złapany po próbie kradzieży skutera wodnego z plaży Patong

Patong –

Nietrzeźwy zagraniczny turysta został złapany po tym, jak próbował ukraść skuter wodny z Patong Beach, zaatakował dozorcę skutera wodnego i próbował uciec.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie dzisiaj po południu (24 lutego).th) na plaży Patong. Przybyli na plażę, aby znaleźć nietrzeźwego zagranicznego turystę, którego złapali już plażowi ratownicy.

Ratownicy plażowi powiedzieli policji, że zagraniczny turysta próbował ukraść skuter wodny. Ratownicy plażowi i dozorca skuterów wodnych widzieli go i próbowali go zatrzymać, ale turysta zaatakował dozorcę skuterów wodnych, zanim odpłynął od plaży.

Ratownicy plażowi i opiekun skuterów wodnych podążali za turystą około kilometra od plaży, zanim go złapali. Bali się, że turysta może się utopić, ponieważ był nietrzeźwy. Został zabrany z powrotem na plażę, zanim został przewieziony do szpitala Patong na ocenę psychiatryczną.

Tożsamość turysty nie została ujawniona przez policję Patong, chociaż niektóre doniesienia z powiązanych tajskich mediów mówiły, że mężczyzna był turystą z Bliskiego Wschodu, a później twierdził, że miał atak lęku, który spowodował incydent.

Patong Police nie od razu powiedziała, czy mężczyzna zostanie oskarżony.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.