Słupy oświetleniowe z ogniwami słonecznymi do zainstalowania wzdłuż Kamala Beach Road

Kamala –

Wzdłuż drogi Kamala Beach zostaną zainstalowane słupy oświetleniowe z ogniwami słonecznymi.

Prezes Administracji Organizacji Podokręgu Kamala (SOA), pan Jutha Dumluck, powiedział Phuket Express, że prowincja wsparła budżet w wysokości 2,967,000 XNUMX XNUMX bahtów na rozwój Kamali dla turystyki.

Pan Jutha powiedział Phuket Express, że planują zainstalować 43 zestawy słupów do ogniw słonecznych wzdłuż drogi Kamala Beach (Layi – Naka Lay Road) w Kamali. Instalacja ma zostać wykonana do września przyszłego roku, 2024 roku.

Wielu mieszkańców i turystów korzysta z drogi, która obecnie nie ma wystarczającej liczby świateł i jest przyczyną wielu wypadków drogowych. Kiedy projekt słupów oświetleniowych zostanie ukończony, zwiększy to bezpieczeństwo użytkowników dróg, a także poprawi połączenie między społecznościami dla lepszej gospodarki i turystyki, powiedział Jutha.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.