Słupy oświetleniowe z ogniwami słonecznymi do zainstalowania wzdłuż Kamala Beach Road

Kamala –

Wzdłuż drogi Kamala Beach zostaną zainstalowane słupy oświetleniowe z ogniwami słonecznymi.

Prezes Administracji Organizacji Podokręgu Kamala (SOA), pan Jutha Dumluck, powiedział Phuket Express, że prowincja wsparła budżet w wysokości 2,967,000 XNUMX XNUMX bahtów na rozwój Kamali dla turystyki.

Pan Jutha powiedział Phuket Express, że planują zainstalować 43 zestawy słupów do ogniw słonecznych wzdłuż drogi Kamala Beach (Layi – Naka Lay Road) w Kamali. Instalacja ma zostać wykonana do września przyszłego roku, 2024 roku.

Wielu mieszkańców i turystów korzysta z drogi, która obecnie nie ma wystarczającej liczby świateł i jest przyczyną wielu wypadków drogowych. Kiedy projekt słupów oświetleniowych zostanie ukończony, zwiększy to bezpieczeństwo użytkowników dróg, a także poprawi połączenie między społecznościami dla lepszej gospodarki i turystyki, powiedział Jutha.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.