Stanie z tyłu autobusów Baht w Tajlandii jest teraz zakazane, ale czy będzie egzekwowane?

Tajlandia-

Ustawa opublikowana w Royal Gazette w piątek (17 lutego).th) stanowi, że pasażerom nie wolno stać z tyłu autobusów bahtów.

Prawo stanowi również, że ograniczenie prędkości autobusu bahtowego nie może przekraczać 60 kilometrów na godzinę. Jeśli kierowcy autobusów bahtów złamią prawo, staną przed sądem.

Jednak operatorzy autobusów bahtowych nie są zadowoleni, ponieważ wpłynie to na nich z powodu wysokich cen ropy. W godzinach szczytu nie są w stanie powstrzymać pasażerów od stania z tyłu bahtowego autobusu, ponieważ ci się spieszą i zgadzają się stać.

Ponadto kierowcy autobusów bahtów nie mogą odmówić zabrania większej liczby pasażerów. Wcześniej do Urzędu Transportu Lądowego wpłynęły skargi pasażerów po tym, jak kierowcy nie zatrzymywali się, aby ich odebrać, ponieważ autobus bahtów nie miał miejsca do siedzenia.

Ograniczenie prędkości do 60 kilometrów na godzinę może nie mieć wpływu na autobusy bahtów w miastach, ale może wpływać na objazdy autobusów bahtów poza miastami.

TPN zauważa, że ​​wcześniej próbowano to wyegzekwować na mocy lokalnych uzbrojeń, ale nie zostało to wyegzekwowane.

Może ci się spodobać:Nowy szef Pattaya Baht Bus Co-operative powołał komisję, której zadaniem jest zbadanie kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/