Patong próbuje rozwiązać glony kwitnące na plaży

Patong –

Władze w Patong próbują rozwiązać problem zakwitających glonów na plaży.

Dyrektor ds. Zasobów Naturalnych i Środowiskowych w Phuket, Wattanapong Suksai, powiedział Phuket Express: „Gmina Patong kontynuuje codzienne czyszczenie glonów na plaży Patong ze względu na obecne kwitnienie. Ten rozkwit glonów wpłynął na aktywność plażowiczów i pływaków”.

„Jest wielu turystów odwiedzających Patong Beach. Staramy się usprawnić turystykę, a jednocześnie zachować morski system ekologiczny”. – dodał pan Wattanapong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.