Patong próbuje rozwiązać glony kwitnące na plaży

Patong –

Władze w Patong próbują rozwiązać problem zakwitających glonów na plaży.

Dyrektor ds. Zasobów Naturalnych i Środowiskowych w Phuket, Wattanapong Suksai, powiedział Phuket Express: „Gmina Patong kontynuuje codzienne czyszczenie glonów na plaży Patong ze względu na obecne kwitnienie. Ten rozkwit glonów wpłynął na aktywność plażowiczów i pływaków”.

„Jest wielu turystów odwiedzających Patong Beach. Staramy się usprawnić turystykę, a jednocześnie zachować morski system ekologiczny”. – dodał pan Wattanapong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.