Ogień niszczy łódź nurkową w Phangnga

Phang Nga-

Pożar zniszczył łódź nurkową zaparkowaną na molo w dzielnicy Tai Mueang.

Zespół PR Phang Nga powiedział Phuket Express, że pożar wybuchł na łodzi o godzinie 8:10 w niedzielę (26 lutego)th). Łódź była zaparkowana na przystani Sa Phan Poon w Baan Tap Lamu w dystrykcie Lam Ken.

Strażacy przybyli na miejsce, podczas gdy inne pobliskie łodzie zostały odsunięte od płonącej łodzi. Opanowanie pożaru zajęło ponad godzinę. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Na tym etapie uważa się, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej przed spadnięciem iskier na olej. Koszt szkód szacuje się na około 13 milionów bahtów.

Urząd Morski Phang Nga powiedział Phuket Express, że łódź jest zarejestrowana w Phuket i może przewozić do 54 pasażerów. Łódź właśnie zaparkowała przy molo po obsłudze turystów, ale wszyscy wyszli z łodzi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.