Lotnisko Phuket świętuje nową trasę z południowych Chin

Phuket —

Międzynarodowe lotnisko w Phuket powitało z otwartymi ramionami chiński samolot linii Hainan Airlines, który leciał z najbardziej wysuniętej na południe części Chin.

24 lutego o godzinie 6.50:737 Boeing 800-465 linii Hainan Airlines o kodzie lotu HUXNUMX wylądował na międzynarodowym lotnisku w Phuket (HKT) po pokonaniu nowej trasy z międzynarodowego lotniska Guangzhou Baiyun (CAN).

Międzynarodowy port lotniczy Guangzhou Baiyun to międzynarodowy port lotniczy obsługujący Kanton, stolicę prowincji Guangdong w południowych Chinach.

Airport of Thailand Ground Services (AOTGA) świadczył usługi obsługi naziemnej lotu HU465 na międzynarodowym lotnisku w Phuket.

Według raportów Hainan Airlines jest 55. klientem linii lotniczej, który korzysta z usług AOTGA.

Chińscy pasażerowie zostali powitani uśmiechami i transparentem z napisem „Świętujemy pierwszy lot Hainan Airlines z Guangzhou do Phuket.

Według pracowników lotniska, Hainan Airlines to chińska linia lotnicza, która otrzymała 5 gwiazdek od Skytrax, brytyjskiej firmy konsultingowej specjalizującej się w badaniach, recenzjach i ocenach linii lotniczych i lotnisk. Linia lotnicza obsługuje ponad 500 tras krajowych i międzynarodowych i jest największą prywatną firmą transportu lotniczego w Chinach.

Od teraz między międzynarodowym portem lotniczym Guangzhou Baiyun a międzynarodowym portem lotniczym Phuket będzie odbywać się pięć lotów tygodniowo.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.