Znaleziono czarną wodę wpływającą do Karon Beach

Karon –

Miejscowi wzywają władze do zbadania sprawy po znalezieniu cuchnącej czarnej wody wpływającej do morza na plaży Karon.

W niedzielę (26 lutegoth) mieszkańcy i turyści bawili się w morzu na plaży Karon w pobliżu jeziora Nong Harn. Wydostali się z morza po tym, jak znaleziono dużo czarnej wody wpływającej do morza. Woda morska stała się wtedy czarna i brzydko pachniała.

Miejscowi powiedzieli Phuket Express, że to nie pierwszy raz. Od piątku (24 lutego) do morza wpływa cuchnąca wodath). Uważają, że brudna woda jest rzekomo uwalniana z pobliskich firm bez żadnego uzdatniania.

Zagraniczni turyści powiedzieli Phuket Express, że nie powinno to mieć miejsca w tym turystycznym miejscu, gdzie wielu plażowiczów i pływaków odwiedza plażę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.