Znaleziono czarną wodę wpływającą do Karon Beach

Karon –

Miejscowi wzywają władze do zbadania sprawy po znalezieniu cuchnącej czarnej wody wpływającej do morza na plaży Karon.

W niedzielę (26 lutegoth) mieszkańcy i turyści bawili się w morzu na plaży Karon w pobliżu jeziora Nong Harn. Wydostali się z morza po tym, jak znaleziono dużo czarnej wody wpływającej do morza. Woda morska stała się wtedy czarna i brzydko pachniała.

Miejscowi powiedzieli Phuket Express, że to nie pierwszy raz. Od piątku (24 lutego) do morza wpływa cuchnąca wodath). Uważają, że brudna woda jest rzekomo uwalniana z pobliskich firm bez żadnego uzdatniania.

Zagraniczni turyści powiedzieli Phuket Express, że nie powinno to mieć miejsca w tym turystycznym miejscu, gdzie wielu plażowiczów i pływaków odwiedza plażę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.