Od redaktora: Nasze dane kontaktowe zostały zaktualizowane

Witajcie czytelnicy mediów TPN,

Chciałem poświęcić krótką chwilę, aby poinformować naszych cenionych czytelników, że zaktualizowaliśmy nasze dane kontaktowe na naszych platformach.

Możesz znaleźć naszą główną stronę kontaktową tutaj, chociaż może się nieznacznie zmieniać w zależności od tego, gdzie nas czytasz, czy to nasz język tajski, Phuket, Pattaya, czy wiadomości krajowe.

Kiedy zaczynaliśmy w 2017 roku, nigdy nie spodziewaliśmy się, że rozwiniemy się do poziomu, który mamy teraz i serdecznie dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za bycie z nami w tej podróży. Na początku byliśmy tylko jedną stroną w mediach społecznościowych i adresem Gmail, ale nasz rozmiar i rozwój doprowadził nas do poziomu, w którym nasz poprzedni adres Gmail jest wycofywany.

W rezultacie nasze główne adresy e-mail będą teraz odzwierciedlać nasze domeny, takie jak [email chroniony] or [email chroniony]. Pełne informacje znajdują się na stronach kontaktowych dla każdej witryny.

Na razie będziemy nadal monitorować adres Gmail, ale prosimy naszych czytelników, reklamodawców, sponsorów i klientów o uprzejmą aktualizację swoich danych kontaktowych w przyszłości.

Dziękuję za wsparcie.

Adam Judd, współwłaściciel, TPN Media, luty 2023 r

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.