Oficjalnie ogłoszono coroczny Festiwal Bohaterek z Phuket

Phuket -

Coroczny Festiwal Bohaterów w Phuket został oficjalnie ogłoszony i będzie większy i bardziej wyjątkowy niż wcześniej, powiedziały władze Phuket.

Konferencja prasowa odbyła się w miniony weekend w Thalang Historical Park w Baan Reang, Thep Krasattri, dystrykt Thalang.

Prezydent Organizacji Administracji Prowincji Phuket, Rewat Areerob, powiedział Phuket Express, że festiwal odbędzie się od 13 do 15 marcath, 2023 od godz. 5:00 w Parku Historycznym Thalang w Thep Krasattri. Według Rewata w tym roku będzie większy i bardziej wyjątkowy niż poprzednio.

Kluczowym momentem wydarzenia jest historyczny występ Thao Thep Krasattri i Thao Si Soonthorn. Dwie bohaterki i przodkowie Phuket walczyli i poświęcali się z odwagą w obronie ziemi, na której wielu nadal pokojowo zamieszkuje. Słynna tajska piosenkarka i aktorka Gam Witchayanee i Nui Sugira zostaną przedstawione jako dwie bohaterki w rekonstrukcji.

Będzie wiele innych atrakcji, takich jak tradycyjne pokazy świetlne i dźwiękowe, sprzedaż różnych produktów i lokalnych potraw z Phuket z ponad 200 straganami i wiele więcej.

Dyrektor Urzędu Turystyki Tajlandii Phuket Office (Phuket TAT), pan Lertchai Wangtrakundee, powiedział Phuket Express, że festiwal ma również na celu pobudzenie turystyki lokalnej i kulturalnej.

Chińscy turyści to nowe pokolenie, które interesuje się turystyką lokalną i kulturową, dodał Lertchai.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.